Karayolları Müdürlüğü yine sınıfta kaldı, Aydın’da muhtar isyan etti!

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Büyütmek için resme tıklayın

Aydın’ın Efeler ilçesine bağlı Dalama Yeniköy Mahallesi’nde etkili olan sağanak yağış Karayolları Müdürlüğü yetkisinde bulunan bölgelerde yaşamı olumsuz etkiledi.

Aydın’da sağanak yağış nedeniyle Efeler’e bağlı Dalama Yeniköy’de Karayolları Müdürlüğü’ne ait alanlarda taşkın meydana geldi. Dalama Yeniköy Mahalle Muhtarı tarafından taşkın görüntülendi. Dalama Yeniköy Muhtarı, “Yarım saatte yağan yağmur bu şekilde. Karayolları Müdürlüğü’nün suçu bu. Görüyorsunuz, plaka Türk vatandaşı değil. Bu vatandaş buradan geçecek şimdi. Bir araç orada, bir araç burada kalmış” dedi.

Mahalle sakinleri ise bölgede Karayolları Müdürlüğü’nün sorumluluğunda olan alanlarda her zaman taşkın yaşandığını, yetkililerin tüm şikâyetlere rağmen herhangi bir adım atmadığını söyledi.

08 Ağu 2022 - 21:35 Aydin- Gündem