Emin Aydın’a yargıdan bir tokat daha!

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Büyütmek için resme tıklayın

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Başkan Çerçioğlu ve Büyükşehir Belediyesi bürokratlarına yönelik iftira içerikli yayınlarıyla bilinen Emin Aydın’a mahkemeden tokat gibi bir karar daha geldi. Daha önce Başkan Çerçioğlu’na hakaret ettiği gerekçesiyle mahkum olan Emin Aydın, bu kez de manevi tazminat cezasına çarptırıldı.

Aydın’da yerel bir televizyon kanalında ısrarlı bir biçimde Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu hakkında gerçek dışı yayınlar yapan, iftira atmayı alışkanlık haline getiren Emin Aydın hakkında Aydın 3.Asliye Ceza Mahkemesi kararını verdi. Emin Aydın’ın Başkan Özlem Çerçioğlu’na hakaret ettiği gerekçesi ile 5 bin TL manevi tazminat ödemesine karar verdi.

Emin Aydın, daha önce de Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu hakkında gerçek dışı iddialarda bulunup hakaret ettiği gerekçesi ile ceza almıştı.

15 Tem 2022 - 13:38 Aydin- Siyaset