CHP’li Mersin: Boşuna eşelenmeyin

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Büyütmek için resme tıklayın

Cumhuriyet Halk Partisi Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin, yaptığı basın açıklamasıyla iktidar partisi cephesine tepki gösterdi. Başkan Mersin, “Ar edin koltuğunuzun hakkını verin altını üstüne getirdiğiniz ekonomi nasıl düzelecek ona çalışın. Yoksa sonunuz siyasetin çöplüğü, rehberleriniz, kızaklarınız oraya çekiyor haberiniz yok” dedi.

CHP’li Mersin açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Artık yaza girdik, tabiat ana uyandı. Kuşlar, böcekler, arılar tabiatı daha da sevimli kılıyor. Ancak bazen kuş sesi, arı vızıldaması sandığımız şeyler; sunni, yapay, gerçeklerden uzak çıkabiliyor.

İktidar partisi AKP’nin içinde de var böyle sesler çıkaranlar. Vızıltıyı önce arı zannediyorsunuz, kafanızı çevirdiğinizde, boş tenekeye atılmış sivrisineğin tenekenin bir o yanına bir bu yanına çarpmasına benzer bir ses olduğunu keşfediyorsunuz. Bir de bunlar kendi çaplarına falan da bakmadan, hariçten Aydın Adliyesi’ne ayar vermeye de çalışıyor, aklı sıra aklına geleni suçlu ilan etmeye de. Abilerinden öğrendi bunlar bu işleri. Abileri oralarda eşelene eşelene bunlar da bir şey var zannediyorlar herhalde.

Beyler, boşuna eşelenmeyin. Takılmışsınız 2-3 müptezelin peşine, siyaseti bırakmış; iftira, kumpas işlerine heveslenmişsiniz. Zamanında çok denildi size, bu danışman diye etrafınızda gezdirdikleriniz bizim bahçede bağlıydı, baktık ki türleri kırma çıktı hayvan barınağına verdik. Sahiplenilecek ne şirin can dostlar var orada. Bunları rehber yaparsanız sizi anca bir çöplüğe, ya da uçurumun kenarına sürükler.

Söz dinleyin, millete hizmet üretin. Ar edin koltuğunuzun hakkını verin altını üstüne getirdiğiniz ekonomi nasıl düzelecek ona çalışın.

Yoksa sonunuz siyasetin çöplüğü, rehberleriniz, kızaklarınız oraya çekiyor haberiniz yok.

12 Tem 2022 - 22:02 Aydin- Siyaset