Aydın’ın büyük bölümünde elektrik kesintisi! AYDEM uyuyor

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Büyütmek için resme tıklayın

Aydın’ın Efeler ilçesinin büyük bölümünde elektrik kesintisi yaşanıyor. Konuyla ilgili ADM Elektrik ve AYDEM’den herhangi bir açıklama gelmedi. Vatandaş, sık sık kesilen ve bir süre sonra tekrar gelen elektrik nedeniyle elektronik aletlerinin zarar gördüğünü ifade ediyor.

Başta Efeler’e bağlı Orta Mahalle, Zafer Mahallesi ve Cuma Mahalleleri olmak üzere Aydın’ın birçok bölgesinde elektrik kesintisi yaşanıyor. Elektrik dağıtım firması olan ADM Elektrik ve perakende satış firması AYDEM’den konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Firma, vatandaşın mağduriyetine kulaklarını tıkadı.

Saatlerdir sık sık kesilen ve bir süre sonra geri gelen elektrik nedeniyle elektronik aletlerinin bozulduğunu söyleyen vatandaşlar, “Yanan beyaz eşyalarımızın tamir paralarını kim karşılayacak? Yazıklar olsun. Elektriği zaten en pahalı kullanan ülkeyiz. 2022 yılında bu kadar uzun süre kesinti mi olur?” ifadelerini kullandı.

04 Tem 2022 - 19:15 Aydin- Gündem