Kaza sabah saatlerinde Yatağan-Milas karayolu Boğa yokuşu Korucuk mevkiinde meydana geldi.

Feci Kazada Aydınlı Şoför Can Verdi 5Muhammet İnci yönetimindeki 09 DB 061 plakalı kamyon Milas istikametine seyir halinde iken Boğa yokuşundan rampa aşağı iniş yaparken Korucuk mevkiinde direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun sağındaki uçuruma uçtu.

55 yaş üstü vatandaşlar da sınava girdi 55 yaş üstü vatandaşlar da sınava girdi

Feci Kazada Aydınlı Şoför Can Verdi 4
Kazayı görenlerin 112 Acil Çağrı Merkezine bilgi vermesi üzerine olay yerine Muğla Büyükşehir Belediyesi itfaiye, polis, jandarma ekipleri sevk edildi.

Feci Kazada Aydınlı Şoför Can Verdi 3Kamyonun kasasında tehlikeli madde taşınması nedeniyle müdahale için AFAD ekipleri sevk edildi.

Feci Kazada Aydınlı Şoför Can Verdi 2
Bölgeye gelen AFAD ve İtfaiye ekiplerinin gerekli önlemleri almasının ardından kamyonda sıkışan ve yaşamını yitiren sürücü Muhammet İnci itfaiye ekipleri tarafından sıkıştığı bölümden alınarak Muğla Büyükşehir Belediyesi cenaze aracına taşındı.

Feci Kazada Aydınlı Şoför Can Verdi 1Kaza sonrası kamyon parçalara ayrılırken, kullanılmaz hale geldi. Kaza ile ilgili olarak soruşturma başlatıldı.

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır. 
 

Editör: Haber Aydın