Efeler Belediyesinin Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, özellikle çocukların güvenli bir ortamda oyun oynamalarını sağlamak amacıyla oyun parklarının zeminlerini kauçuk malzeme ile kaplıyor.

Efeler Belediyesi Parklarda Bakım Ve Onarım Çalışmalarını Sürdürüyor 1

Bu çalışmalar kapsamında, bozulan döşemeler de yenilenerek, parklardaki güvenlik standartları yükseltiliyor.

Efeler Belediyesi Parklarda Bakım Ve Onarım Çalışmalarını Sürdürüyor 4

Bu kapsamda görev alan ekipler son olarak, Mimar Sinan Mahallesi'nde bulunan Şehit Adnan Karakaya ve Şehit Mustafa Korkmaz parklarında bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirdi.

Efeler Belediyesi Parklarda Bakım Ve Onarım Çalışmalarını Sürdürüyor 3

Parkların zeminleri yenilenerek çocuklar için daha güvenli bir oyun alanı oluşturuldu. Ayrıca, oyun grupları ve oturma alanlarında da düzenlemeler yapılarak parkların genel görünümü iyileştirildi.

Efeler Belediyesi Parklarda Bakım Ve Onarım Çalışmalarını Sürdürüyor 2

Çocuklar ve aileler için güvenli ve huzurlu bir çevre oluşturmayı amaçlayan Efeler Belediyesi, ilçe genelindeki tüm parklarda benzer çalışmaların devam edeceğini belirtti.

Kuşadası sahilleri konforlu ve hijyenik tatilin adresi olmayı sürdürüyor Kuşadası sahilleri konforlu ve hijyenik tatilin adresi olmayı sürdürüyor

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır.