Aynı evde 12 kişi basıldı Aynı evde 12 kişi basıldı

Kardeş şehir ilişkilerini geliştirmek ve Pazar günü kutlanacak 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na katılmak için Creil’den gelen Uluslararası İlişkiler Proje Yöneticisi Zohra Bibi, Kültür, Gençlik ve Vatandaşlıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Rama Diarra, Yenilikçi ve Adil Ticaretten Sorumlu Aissata Sow, Vatandaşlık, Katılımcı Demokrasi ve Mahalle Konseyleri’nden sorumlu Ahmet Bulut ile Uluslararası İş birliğinden sorumlu Anne Gaelle Perez’den oluşan heyet, Kuşadası’nda birçok kültürel ve turistik rotayı gezdi.

Creil Heyeti Kuşadası’na Hayran Kaldı 6
Kuşadası’nın beklediklerinden çok daha güzel bir turizm kenti olduğuna değinen Vatandaşlık, Katılımcı Demokrasi ve Mahalle Konseyleri’nden sorumlu Ahmet Bulut, “Öncelikle bizleri kardeş şehrimiz Kuşadası’nda misafir ettikleri için Başkan Ömer Günel’e ve Kuşadası Belediyesi’ne çok teşekkür ederim.

Creil Heyeti Kuşadası’na Hayran Kaldı 5 Kuşadası’nın dünyanın en önemli turizm noktalarından biri olduğunu biliyorduk. Fakat tahmin ettiğimizden çok daha güzel bir yermiş. Gezilip görülecek birçok güzelliği var. Umuyoruz ki Kuşadası ile kardeş şehir olarak çok önemli projeleri hayata geçireceğiz” dedi.

Creil Heyeti Kuşadası’na Hayran Kaldı 4Creil Heyeti Kuşadası’na Hayran Kaldı 3Creil Heyeti Kuşadası’na Hayran Kaldı 2Creil Heyeti Kuşadası’na Hayran Kaldı 1

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır. 
 

Editör: Haber Aydın