Kuşadası İlkokulu Çocuk Kulüpleri Görsel Sanatlar Kursu öğrencilerinin farklı teknikler kullanarak hazırladıkları 'Çocuk Gözüyle Doğa ve Renkleri’ isimli sergi, İbramaki Sanat Galerisi’nde kapılarını açtı.

Çocuk Gözüyle Doğa Ve Renkleri Isimli Sergi, İbramaki Sanat Galerisi’nde Açıldı

Toplam 120 resmin yer aldığı serginin açılış kurdelesini Başkan Ömer Günel, Kuşadası İlkokulu Müdürü Muzaffer Cesur ve resim öğretmeni İlknur Teğmen birlikte kesti. Velilerin de katıldığı serginin açılışından sonra Başkan Ömer Günel, alanı dolaşarak öğrencilerin çizdiği resimleri inceledi.

Çocuk Gözüyle Doğa Ve Renkleri Isimli Sergi, İbramaki Sanat Galerisi’nde Açıldı 3

Daha sonraysa okul müdürü Muzaffer Cesur tarafından Başkan Ömer Günel’e teşekkür plaketi verildi. Sergi 19 Mayıs’a kadar ücretsiz olarak gezilebilir.

Çocuk Gözüyle Doğa Ve Renkleri Isimli Sergi, İbramaki Sanat Galerisi’nde Açıldı 2Serginin açılışında konuşan Başkan Ömer Günel, “İbramaki Sanat Galerisi bugün çok anlamlı ve önemli bir sergiye ev sahipliği yapıyor.

Aydın'da çok sayıda kadın yakalandı Aydın'da çok sayıda kadın yakalandı

Çocuk Gözüyle Doğa Ve Renkleri Isimli Sergi, İbramaki Sanat Galerisi’nde Açıldı 3

Sanatla uğraşan yetenekli çocuklarımızın resimlerini burada görmek benim için gurur ve mutluluk verici. Serginin hazırlanmasında emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Çocuk Gözüyle Doğa Ve Renkleri Isimli Sergi, İbramaki Sanat Galerisi’nde Açıldı 1

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır. 
 

Editör: Haber Aydın