Başkan Yıldırımkaya açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül'ün Aydın Kulis Haber'e yapmış olduğu açıklamaya cevabımdır.

2024 Mahalli İdareler Seçimlerinden 6 ay önce aleyhte çalışmalarına başlayan CHP Sultanhisar İlçe Başkanı Davut Yavuz için seçimden 100 gün geçmesine rağmen çalıştıramadığınız hukuku çalıştıracağınız günü merakla bekliyorum.

Sayın Bülbül bu arada hazır siz bahsetmişken şunu söyleyeyim Cumhuriyet Halk Partisinin GELENEKLERİNDE VE AHLAKINDA HAİNLERE VE PARTİYİ SATANLARA DA ASLA YER YOKTUR !

İncirliova ve Germencik’teki elektrik kesintileri vatandaşı bıktırdı İncirliova ve Germencik’teki elektrik kesintileri vatandaşı bıktırdı

Ayrıca tarafınızca gereğinin yapılmaması için neden bu kadar ısrarcı ve yandaş davrandığınız da büyük bir soru işaretidir. Söylemleriniz ve yaptıklarınız birbiriyle uyuşmadığı gibi partimize ciddi zarar vermektedir. Bizler dişimizi tırnağımıza takıp, gece gündüz , kapı kapı dolaşarak kazandık bu seçimleri öyle koltukta oturarak değil. İşte tam da bu yüzden bu yaşanan olaylar tarafımca asla kabul edilebilir boyutta değildir. Partimizin de gelenek ve ahlak kurallarına da aykırıdır.

Bu haber Haber Aydın editörleri tarafından derlenmiştir. İçerikle ilgili bilgiler açık kaynaklardan toplanmıştır.