Didim ilçesinden Yunanistan'ın Kos ve Leros adasına düzenlenen feribot seferleri 5 yıllık aranın ardından yeniden başladı.

Aydın'dan 50 Kişi Feribotla Yunanistan'a Gitti 2Saat 08.30'da yolcular marina içerisindeki gümrük binasında işlemlerini yaptırdı. Didim'de Yunanistan'ın Kos adasına sefer düzenleyecek olan Akçakoca katamaranı, Didim D-Marin limanından 50 yolcu ile hareket etti.

Aydın'da firari hükümlü yakalandı Aydın'da firari hükümlü yakalandı

Aydın'dan 50 Kişi Feribotla Yunanistan'a Gitti 3

Firma yetkilisi Serhat Eraslan, “5 yıl sonra Didim'den seferleri başlattık. Katamaran ile yolculuk yapılacak.

Aydın'dan 50 Kişi Feribotla Yunanistan'a Gitti 4Her hafta Cuma ve Cumartesi günleri Didim'den Kos Adası'na gidiş dönüş yapacağız. Didim'den saat 09.30'da kalkan katamaran 10.45'de Kos'ta oluyor. 17.30'da Kos'tan kalkan katamaran 18.45'te Didim'e gelecek. Bunun dışında Her Pazar günü Didim'den Leros Adası'na tek yön seferlerimiz olacak. Didim'de 11.00'da kalkış 11.40'da Leros varış şeklinde; Leros'tan ise her Perşembe Didim'e tek yön olarak seferimiz olacak. Leros'tan kalkış 15.30 ve varışta 16.10 olarak belirledik. Leros'tan tek yön 45 Euro, Kos'a aynı gün git-gel 60 Euro, Kos Adası'na farklı günlerde gidiş-dönüş ise 100 Euro ücret ödeniyor. Vize ücreti ise 65 Euro olarak belirlendi" ifadelerine yer verdi.

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır.