Aydın'da jandarma ekipleri gerçekleştirdiği çalışmalar ile vatandaşların huzur ve güvenliğinin sağlanması için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Aydın'da Yakalandı 1-1

Edinilen bilgiye göre, Söke İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince aranan şahısların yakalanması amacıyla gerçekleştirilen çalışmalar çerçevesinde Atatürk Mahallesi'nde gerçekleştirilen yol kontrol faaliyeti esnasında; hükümlü veya tutuklunun kaçması, basit yaralama, kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek, bulundurmak veya kullanmak, kilitlenmek suretiyle muhafaza altına alınmış eşya hakkında hırsızlık, alkol veya uyuşturucu madde etkisi altındayken araç kullanma suçlarından aranana ve hakkında 11 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan A.Ü. isimli şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen A.Ü. çıkartıldığı adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Aydın'da terör örgütü propagandası yapan 3 şüpheli yakalandı Aydın'da terör örgütü propagandası yapan 3 şüpheli yakalandı

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır. 
 

Editör: Haber Aydın