Düğün töreni öncesinde, çok sayıda motosikletlinin katıldığı bir kortej düzenlendi. Korteje, Aydın Türk Chopper Motosiklet Kulübü üyeleri yoğun ilgi gösterdi. Farklı şehirlerden gelen motosikletliler, çiftin mutluluğunu paylaşmak için bir araya geldi.

Aydın'da Muhteşem Düğün 2

Chopper motosikletlerin eşlik ettiği kortej, görsel bir şölen sundu. Tolga Kuruüzümcü ve Ebru Karanlık’ın düğün töreni, Aydın-Denizli Karayolu üzerinde bulunan bir düğün salonunda gerçekleştirildi. Doğa ile iç içe bir ortamda yapılan düğünde, çiftin yakınları ve arkadaşları unutulmaz anlar yaşadı.

Aydın'da Muhteşem Düğün 1

Düğüne katılan misafirler, Kuruüzümcü ve Karanlık'a mutluluklar dileyerek, çifte olan desteklerini gösterdi. Özellikle motosiklet kulübü üyeleri, bu özel günde yanlarında olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

Aydın'da Muhteşem Düğün 3

Mutlulukları gözlerinden okunan Tolga ve Ebru çifti düğün sonrası kendilerini yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür etti.

Bu videoya dikkat: Tarihi geçmiş kaşarlara bakın ne yaptılar? Bu videoya dikkat: Tarihi geçmiş kaşarlara bakın ne yaptılar?

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır. 
 

Editör: Haber Aydın