Tüm yurtta olduğu gibi Aydın'da jandarma ekipleri vatandaşların huzur ve güveninin sağlanması için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Aydın'da Motosiklet Hırsızlığı Çetesi Çökertildi 2Edinilen bilgiye göre, Nazilli Hamzallı Mahallesi'nde B.A. ve T.Ö. isimli şahsa ait motosikletler bir gün ara ile kimliği belirsiz kişi yada kişiler tarafından çalındı.

Aydın'da Motosiklet Hırsızlığı Çetesi Çökertildi 5

112 Acil Çağrı Merkezi'ne yapılan ihbar üzerine bölgede araştırma başlatan Nazilli İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince hırsızlık şüphelilerinin; E.E.C., A.I. ve D.D. olduğunu tespit etti. Hırsızlık şüphelileri Nazilli ilçesi merkezinde yakalanarak gözaltına alınırken, bir şüpheliye ait ikametinin önünde bulunan motosikletin şase ve plaka bilgilerinin farklı olduğunun tespit edilmesi üzerine yapılan araştırmada Bozdoğan ilçesinden çalındığı tespit edilerek sahibine teslim edildi.

Aydın'da 2 kişi hastanelik oldu Aydın'da 2 kişi hastanelik oldu

Aydın'da Motosiklet Hırsızlığı Çetesi Çökertildi 3Öte yandan şüphelilerin Nazilli ilçesinde çaldıkları bir motoru parçaladığı, bir motoru ise sattıklarının tespit edilmesine üzerine bulunarak sahiplerine teslim edildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Aydın'da Motosiklet Hırsızlığı Çetesi Çökertildi 4

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır.