Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı tarafından hazırlanan sunumla başlayan toplantıda, servis ve yoğun bakım doluluk oranları, il dışı sevk oranları, Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) ile ilgili yapılan çalışmalar gibi birçok önemli konu değerlendirildi.

Aydın'da Kamu Hastaneleri Hizmet Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi (3)

Ayrıca, genel sağlık hizmetlerinin işleyişi ve çalışma planlarında yapılacak düzenlemeler de gündeme geldi.

Aydın'da Kamu Hastaneleri Hizmet Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi (4)

Toplantıda, kamu tasarruf tedbirleri konusunda alınması gereken önlemler ele alınırken, vatandaşlara sunulan sağlık hizmetlerindeki kalitenin artırılması ve sürdürülebilirliğine yönelik tedbirler de masaya yatırıldı.

Eski Devlet Bakanı Sağlar: "Kuşadası, Başkan Günel vizyonu ile kültür sanat kenti oldu" Eski Devlet Bakanı Sağlar: "Kuşadası, Başkan Günel vizyonu ile kültür sanat kenti oldu"

Aydın'da Kamu Hastaneleri Hizmet Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi (5)

Dr. Eser Şenkul'un Aydın'daki sağlık hizmetlerinin en üst seviyede sunulması için tüm birimlerin koordinasyon içinde çalışmasının önemine vurgu yaptığı toplantı, sağlık hizmetlerinin iyileştirilmesine yönelik öneriler ve alınacak tedbirlerin belirlenmesiyle sona erdi.

Aydın'da Kamu Hastaneleri Hizmet Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Aydın'da Kamu Hastaneleri Hizmet Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi (2)

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır.