Süper Lig'de son hafta karşılaşmasında deplasmanda Konyaspor’u 3-1 mağlup eden Galatasaray 24’ncü şampiyonluğunu ilan etti.

Aydın'da Galatasaraylılar Meydana Sığmadı 8

Müsabakanın bitiş düdüğü ile birlikte Aydın'da kent merkezinde toplanan sarı-kırmızılı taraftarlar şampiyonluk coşkusunu doyasıya yaşadı.

Bu videoya dikkat: Tarihi geçmiş kaşarlara bakın ne yaptılar? Bu videoya dikkat: Tarihi geçmiş kaşarlara bakın ne yaptılar?

Aydın'da Galatasaraylılar Meydana Sığmadı 10

Ellerinde bayraklar ve meşalelerle kentin dört bir yanından tezahüratlar eşliğinde Atatürk Kent Meydanı'na yürüyen taraftarlar takımlarının tezahuratlar yapıp, marşlar söyleyip şampiyonluğunu doyasıya eğlenerek kutladı.

Aydın'da Galatasaraylılar Meydana Sığmadı 9Aydın'da Galatasaraylılar Meydana Sığmadı 7Aydın'da Galatasaraylılar Meydana Sığmadı 6Aydın'da Galatasaraylılar Meydana Sığmadı 5Aydın'da Galatasaraylılar Meydana Sığmadı 4Aydın'da Galatasaraylılar Meydana Sığmadı 3Aydın'da Galatasaraylılar Meydana Sığmadı 2Aydın'da Galatasaraylılar Meydana Sığmadı 1

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır. 
 

Editör: Haber Aydın