Efeler İlçe Emniyet Müdürlüğü Devriye Ekipler Amirliği ekipleri ile ŞOK, Yol ŞOK ve Mobil Park Uygulama ekiplerinin suçların önlenmesin ve suçluların yakalanmasına yönelik çalışmaları aralıksız sürüyor.

Aydın’da 1 Haftada 554 Olaya Müdahale Edildi (2)

Edinilen bilgiye göre, kent genelinde suç ve suçluların yoğunlukla bulunduğu bölgelerde 13-19, 20-26 Mayıs tarihlerinde drone destekli çalışmalar gerçekleştirildi.

Aydın’da 1 Haftada 554 Olaya Müdahale Edildi

Bayram öncesi kiralık araç fiyatları iki katına çıktı Bayram öncesi kiralık araç fiyatları iki katına çıktı

Vatandaşların yoğun olarak bulunduğu tren garı, otogar, AVM'ler, halkın alışveriş yaptığı yerler, okul çevreleri, şehir giriş ve çıkışlarında yapılan uygulamalar ile Mobil PTS sistemiyle kontrollerde 12 bin 913 şahıs, 4 bin 564 araç sorgulanırken, 22 aranan şahıs da yakalandı.

Aydın’da 1 Haftada 554 Olaya Müdahale Edildi (2)

Ekipler tarafından bir haftada 554 olaya müdahale edildi. Yapılan uygulamalarda 1 adet ruhsatsız tabanca ve tabancaya ait 6 adet fişek, 1 adet kurusıkı tabanca, 3 şahıstan 3 gram uyuşturucu madde, 2 şahıstan 75 adet uyarıcı madde (hap) ele geçirildi.

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır. 
 

Editör: Haber Aydın