Aydın İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü ve JASAT ekiplerince uzun yıllardır aranan şahıslara yönelik çalışmalar aralıksız sürüyor.

Aydın Jandarması Iğneyle Kuyu Kazdı, 75 Yaşında Yakalandı

Edinilen bilgiye göre, Kuyucak ilçesinde 12 farklı suç kaydı bulunan, 'hüviyet cüzdanı, pasaport gibi belgelerde sahtecilik' suçundan hakkında 5 yıl 7 ay 15 gün hapis cezası bulunan ve 11 yıldır aranan E.Y.A. (75) isimli şahsın yakalanması amacıyla jandarma ekipleri tarafından çalışma başlatıldı. Tüm akrabaları vefat eden ve herhangi bir fotoğrafı bulunmaması sebebiyle araştırma çalışmaları derinleştirilen şahsın, İzmir'in Urla ilçesi Kalabak Mahallesi bölgesinde yaşadığı tespit edildi. Urla İlçe Jandarma Komutanlığı ile birlikte yakalanması amacıyla profile uyan şahıslar araştırılırken, şahıs sokakta yapılan kimlik kontrolünde yakalanarak Urla İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerine teslim edildi.

Aydın'da terör örgütü propagandası yapan 3 şüpheli yakalandı Aydın'da terör örgütü propagandası yapan 3 şüpheli yakalandı

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır. 
 

Editör: Haber Aydın