Yangınların hızlı ve etkin bir şekilde kontrol altına alınmasında büyük bir rol oynayan Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı personeli, gece gündüz demeden çalışarak halkın can ve mal güvenliğini sağlamaya çalışıyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin Ateş Savaşçıları Yangından Yangına Koştu (3)Önceki gün İzmir'de başlayıp Aydın'ın Kuşadası ilçesine kadar ilerleyen yangında da görev alan itfaiye ekipleri, zorlu şartlara rağmen yangını söndürme çalışmalarını büyük bir kararlılıkla sürdürerek zorlu bir sınavı daha geride bıraktı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin Ateş Savaşçıları Yangından Yangına Koştu (8)

Başkan Çerçioğlu'ndan itfaiye ekiplerine teşekkür

Yangınların söndürülmesinde büyük emek sarf eden itfaiye personeline teşekkür eden Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, "İtfaiye ekiplerimiz, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak için büyük bir fedakarlıkla çalışıyorlar.

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin Ateş Savaşçıları Yangından Yangına Koştu (7)

Emeği geçen tüm personelimize teşekkür ediyorum" dedi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin Ateş Savaşçıları Yangından Yangına Koştu

Başkan Çerçioğlu yangınların önlenmesi ve can kaybının yaşanmaması için vatandaşların dikkatli olmaları ve yangın güvenliği konusunda bilinçli davranmaları gerektiğini belirtti.

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin Ateş Savaşçıları Yangından Yangına Koştu (6)

Aydın'da facia! Küçük çocuk kanlar içinde kaldı Aydın'da facia! Küçük çocuk kanlar içinde kaldı

Aydın Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman vatandaşların yanında olduklarını belirten Çerçioğlu, itfaiye ekiplerinin zorlu bir sezon yaşadıklarını da kaydetti.

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin Ateş Savaşçıları Yangından Yangına Koştu (4)Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin Ateş Savaşçıları Yangından Yangına Koştu (5)Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin Ateş Savaşçıları Yangından Yangına Koştu (2)

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından abonelerine servis edilmiştir. İçeriğe herhangi bir müdahale Haber Aydın tarafından yapılmamıştır.