Kuşadası Belediyesi’nde dijital toplantılar sürüyor

Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıktıktan sonra tüm dünyaya yayılan koronavirüs nedeniyle Kuşadası Belediyesi tedbiri elden bırakmıyor. Kuşadası genelinde büyük bir ilaçlama çalışması başlatan Kuşadası Belediyesi, belediye çalışanlarına yönelik de ‘evde çalış’ sistemine geçiş yapmıştı.

Koronavirüsün yayılımını önlemek için özverili bir çalışma yürüten Kuşadası Belediyesi, rutin işleyişin ve hizmetlerin aksamaması için de birim müdürleriyle dijital toplantı yapmaya devam ediyor. Başkan Ömer Günel ve Başkan Yardımcılarıyla beraber birim müdürleri dijital platformlardan rutin işleyiş ve devam eden hizmetlerin aksamaması için toplantı yapıyor.

Sosyal medya hesabından sosyal mesafeyi vurgulayan Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, “Korona Virüsü sebebiyle kişisel mesafelerimizi korumamız gereken bu günlerde, hizmetlerimizde herhangi bir aksaklık olmaması adına; başkan yardımcılarımız, birim müdürlerimizle işlerimiz ve işleyişlerimiz hakkında toplantılarımıza dijital platformlardan devam ediyoruz” dedi.

- Haber Aydın, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.haberaydin.com/haber/4123345/kusadasi-belediyesinde-dijital-toplantilar-suruyor