Kadınların gücü Giviu İş Elbiseleri markasını parlatıyor

Ülkemizde her bir çalışanı kadın olan çok özel bir marka bulunuyor.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Giviu İş Elbiseleri markası kurucusu dahil tüm ekibini kadınlardan oluşturuyor. Bu özel yolculuğu planlayan ve hayata geçiren kişi Sevcan Durmaz. Sevcan Durmaz 17 yıldır aktif olarak iş elbiseleri sektöründe çalışan bir isim. Farklı birçok iş elbiseleri firmasında görev alan ve aldığı her bir görevi başarıyla yerine getiren Sevcan Durmaz üretimden yönetime farklı birçok aşamada bizzat çalışan birisi. Dolayısıyla sahip olduğu sektör tecrübesi paha biçilemez bir düzeyde değerlendiriliyor. Ve neticesinde 17 yıllık bir birikimin ardından kurmuş olduğu Giviu İş Elbiseleri markası ile aslında çok tanıdık olan bu sektöre ses getiren yeni bir giriş yapıyor.

Giviu İş Elbiseleri firması bünyesinde her departmanda kadınlar görev oluyor. Üretimden tasarıma, Ar-ge’den satışa kadar her bir aşamada deneyimli ve başarılı kadınlar bu işe imza atıyor.

Giviu İş Elbiseleri

Giviu İş Elbiseleri kadınların vizyonel bakışları ve titiz çalışmaları sonucunda çok kısa sürede çok güzel yerlere erişebilmeyi başarıyor. Üretmiş oldukları ürün çeşitliliği her bir sektörün iş elbiseleri alanında ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak planlanıyor. iş yelekleri en çok tercih edilen iş elbiseleri arasında yer alıyor ve bu ürünler Giviu atölyelerinde büyük bir titizlikle hazırlanıyor.  İş tişörtleri üretimden depoya her bir departmanda kullanılabilen bir iş elbisesi olarak en sık tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

29 Mar 2022 - 14:29 - Gündem