Reklamı Kapat

DEVA Partili Behçet Alp AKP’ye göz mü kırpıyor?

DEVA Partisi Kuşadası İlçe Başkanı Behçet Alp’in Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’e yönelik son açıklamaları da büyük tepki topladı. Kuşadası’na kazandırılan yeşil alanların yer aldığı billboardı paylaşarak çeşitli iddialar öne süren Alp’in Cumhurbaşkanı imzasıyla yapılaşmaya açılan Davutlar Milli Park’ın yanıbaşındaki 30 dönümlük kamu arazisine sessiz kalması tepki topladı.

Büyütmek için resme tıklayın

DEVA Partisi Kuşadası İlçe Başkanı Behçet Alp, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’in fotoğrafının yer aldığı ve Kuşadası’na kazandırılan yeşil alanlarla ilgili olan billboardı sosyal medya hesabından paylaşarak çeşitli iddialar öne sürdü. Alp’in paylaşımı kısa sürede sosyal medyada büyük tepki çekti.

DEVA Partisi’nin muhalefette olan bir parti olduğunu belirten vatandaşlar, “Behçet Alp, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’e yönelik kolay konuşuyor. Davutlar Milli Parkı’nın yanıbaşında daha yeni 30 dönüm arazi Cumhurbaşkanı kararıyla yapılaşmaya açıldı. İktidarı eleştirememesinin altındaki sebep nedir?” ifadelerini kullandı.

Alp’i samimi olmaya davet eden vatandaşlar, “Alp’in iktidara şirin gözükmeye çalıştığını biliyoruz. CHP’li belediyeye istediği gibi sallayabiliyor. Kendisinin ve yakınlarının çok sayıda gayrimenkulü olduğunu biliyoruz. Bunların içinde ağaç olan, tarla olan yok muydu? Kendisi meclis üyeliği yaparken bu şekilde imar değişikliklerinde kaç imzası var?” dedi.

04 Ara 2021 - 19:18 Aydin- Siyaset