Başkan Ömer Günel, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile CHP Genel Merkezi’nde bir araya geldi. Kuşadası Belediyesi’nin çalışmaları hakkında Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na bilgi veren Başkan Ömer Günel, ‘Genel Başkanımızın tüm Kuşadası halkına sevgi ve selamları var’ dedi.

Cem Celil  Lale
Cem Celil Lale Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, CHP Genel Merkezi’nde CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’yla bir araya geldi. CHP liderine Kuşadası Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Ömer Günel, Adacamping’te gerçekleştirilmesi planlanan etkinlikte Türkiye’nin dört bir yanından gençler ile birlikte Kemal Kılıçdaroğlu’nu da ağırlamak istediklerini belirtti.

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Başkan Ömer Günel, “Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek, Kuşadası’nda gerçekleştirdiğimiz çalışmalar hakkında bilgi verdim. Adacamping’te gerçekleştirmeyi planladığımız, Türkiye’nin dört bir yanından gençlerin bir araya geleceği projemiz hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Çok yakında gençlerimizi güzel kentimizde, Genel Başkanımız ile birlikte ağırlamayı umuyoruz. Genel Başkanımızın, tüm Kuşadası halkına sevgi ve selamları var” ifadelerini kullandı.

14 Tem 2021 - 21:46 - Siyaset

Muhabir  Cem Celil Lale