Reklamı Kapat

İYİ Parti Grup Başkanı Atlı: Kısa bir zaman diliminde anlatmanın mümkün olmayacağı hizmetleri için Başkan Çerçioğlu’na teşekkür ediyoruz

Aydın Büyükşehir Belediyesi Nisan ayı Meclis Toplantısı Şükran Güngör Kültür Merkezi'nde yapıldı. Toplantıda İYİ Parti Grup Başkanı Hayati Atlı, Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin hizmet ve yatırımlarından dolayı Başkan Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.

Cem Celil  Lale
Cem Celil Lale Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Aydın Büyükşehir Belediyesi Nisan ayı Meclis Toplantısı Şükran Güngör Kültür Merkezi’nde yapıldı. Toplantıda AK Partili Neşe Menderes, Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin yoksul vatandaşlara yönelik yaptığı yardımların azaltılmasını istedi.

AK Partili Menderes’e yanıt veren İYİ Parti Grup Başkanı Hayati Atlı, Başkan Özlem Çerçioğlu ve Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinden övgü dolu sözlerle bahsetti. İYİ Partili Atlı, “Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin her yerde amblemini görüyoruz. Evet, bu yeterli değil bugün meclis salonunda Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından 2020 yılı içerisinde yapmış olduğu gerek sosyal belediyecilik gerekse de alt yapı ve üstyapı hizmetlerinin 5 dakikalık bir video ya sığdırılması bana göre de yeterli değil. Yapılan yatırımlar tek tek videoya çekilmiş olsa günlerce bunları izlemek zorunda kalırdık” ifadelerini kullandı.

13 Nis 2021 - 16:47 - Siyaset

Muhabir  Cem Celil Lale