Yine Nazilli yine rezalet!

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

+7
Haber albümü için resme tıklayın

Aydın’ın Nazilli ilçesine bağlı Zafer Mahallesi’nde bulunan Yunus Emre Parkı viraneye döndü. Haber Aydın’a ulaştırılan görüntülerde parkın içler acısı dikkat çekti.

Geçtiğimiz günlerde AKP’ye geçen Kürşat Engin Özcan’ın başarısız yönetimi nedeniyle Nazilli’nin dört bir yanından sorunlar yükseliyor. Son olarak Zafer Mahallesi’nde bulunan Yunus Emre Parkı’nın viraneye dönmüş hali gündeme geldi. Vatandaşlar ilçe belediyesine defalarca müracaat ettiklerini belirterek, “Mehmet Özhaseki’yi getirsinler de burayı göstersinler. Buraya büyükler girmeye korkuyor, çocuklar nasıl oynasın” ifadelerini kullandı.

Parkın komple kaldırılıp yeniden yapılması gerektiğini savunan vatandaşlar, “Oyun gruplarının tamamı spreyle boyanmış, her yeri kırık. Yerde döşeme diye bir şey yok. Burada bir hayrat var o bile bakımsızlıktan kir içinde. Kürşat Engin Özcan’ı göreve davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

28 Ara 2022 - 17:39 Aydin- Siyaset