KUTO’daki eğitim geniş katılımla gerçekleşti

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Kuşadası Ticaret Odası tarafından merkezi Amerika’da bulunan küresel bir e-ticaret platformu hakkında eğitim, Kuşadası Ticaret Odası Eğitim Salonunda geniş katılımla gerçekleşti.

Katılımcıların, e-ticaret platformu başlamadan önce yapılması gerekenler hakkında sorularına cevap bulduğu eğitim, ihracat eğitmeni Sevtap Küçük tarafından verildi.

Tam gün interaktif şekilde gerçekleşen eğitimde; platformda satış yapmak için tüyolar, doğru ürünü bulma, analizler, reklam, pazarlama, lojistik maliyetleri gibi pek çok konuda doğrular ve yanlışlar örneklemelerle anlatıldı.

E-ihracat yapmak isteyen katılımcılar, sorularına cevap buldukları eğitimin sonunda, her zaman kendilerini ve iş imkanlarını geliştirebilecekleri konularda düzenlenen eğitim imkanları için Kuşadası Ticaret Odası Yönetimine teşekkür etti.

14 Ara 2022 - 10:09 Aydin- Ekonomi