Erdoğan’ın mitinginde AKP’li başkana istifa sloganları

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa mitinginde, AKP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e tepki gösteren bir grup, “Zeynel istifa” sloganları attı.

Abide Kavşağı'nda düzenlenen miting için Diyarbakır, Hatay, Adana, Batman, Şırnak, Gaziantep, Adıyaman gibi birçok ilden getirilen grupları taşıyan otobüsler dikkat çekerken, Cumhurbaşkanı Erdoğan mitinge katılan sayısını 110 bin olarak açıkladı.

ERDOĞAN KONUŞMASINA DEVAM ETTİ

Miting sırasında, Erdoğan Şanlıurfa'ya yapılan yatırımları anlatırken bir grup Şanlıurfa'nın AKP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ü protesto edip, “Zeynel İstifa” sloganları attı. Ancak, Erdoğan konuşmasını devam ettirdi.

‘BEKLENEN KALABALIK TOPLANAMADI’

Erdoğan'ın önceki yıllarda düzenlenen mitinglerine 200 binin üzerinde kişi katılmasına rağmen, emniyet tarafından Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı'na iletilen 110 bin rakamının beklenen kalabalığın toplanamadığı yorumlarına neden oldu.

04 Ara 2022 - 20:00 - Siyaset