İYİ Parti’den istifa ederek AKP’ye geçen Kürşat Engin Özcan’a Nazillililer sırtını döndü

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Büyütmek için resme tıklayın

İYİ Parti’den istifa ederek AKP’ye geçen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’a hemşehrileri sırtını döndü. Çevre ilçelerden de vatandaşların minibüslerle taşınmasına rağmen düzenlenen törene katılımın olmaması dikkat çekti.

31 Mart 2019’da İYİ Parti’den Nazilli Belediye Başkanı seçilen ancak geçtiğimiz günlerde AKP’ye katılan Kürşat Engin Özcan Nazilli Belediyesi’nin önünde tören düzenledi. Törene çevre ilçelerden çok sayıda AKP’li vatandaş götürüldü. Nazilli Belediyesi personelinin de hazır bulunduğu törene Nazillili vatandaşlar ilgi göstermedi.

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’a sırtını dönen hemşehrileri törene katılmadı. Yolda Özcan ile karşılaşan vatandaşlar, “Hakkımızı helal etmiyoruz. Bana mı sordun” gibi çok sayıda tepki gösterdi.

29 Kas 2022 - 11:00 Aydin- Siyaset