Kürşat Engin Özcan’a Bolu Belediye Başkanı’ndan tepki: Bir yere gitmiyorum, çünkü omurgalıyım

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Büyütmek için resme tıklayın

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın İYİ Parti’den istifa ederek AKP’ye katılmasına bir tepki de Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’dan geldi. Başkan Özcan, Kürşat Engin Özcan’a yönelik ‘Siyasetçi ilkeli olmalı. Ben bir yere gitmiyorum, çünkü omurgalıyım!’ dedi.

İYİ Parti’den istifa ederek AKP’ye katılan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’a yönelik tepkiler sürüyor. Sivri çıkışlarıyla tanınan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Kürşat Engin Özcan’a tepki gösterdi.

Başkan Özcan paylaşımında, “Makam ve mevki uğruna parti değiştirenlerden olmadık çok şükür. Nazilli Belediye Başkanını kınıyorum… Siyasetçi ilkeli olmalı.. Ben eleştirdiğim CHP yönetimince 1 yıl süreyle ihraç edildim. Birileri bizi de süslü tekliflerle davet ediyor ama bir yere gitmiyorum. Çünkü OMURGALIYIM!!” ifadelerini kullandı.

25 Kas 2022 - 14:26 Aydin- Siyaset