Aydın’da Devlet Demiryolları sorumluluğunda olan altgeçidi su bastı, Büyükşehir İtfaiyesi yardıma koştu

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Büyütmek için resme tıklayın

Germencik’te bulunan ve sorumluluğu Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları’nda olan altgeçidi su bastı. Mahsur kalan vatandaşın yardımına Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri koştu.

Aydın’da sağanak yağış etkili oluyor. Kent merkezlerinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmazken Germencik ve Kuşadası’nda sorumluluğu Karayolları Müdürlüğü ve Devlet Demiryolları’nda olan bazı bölgelerde su birikintileri meydana geldi. Germencik’te bulunan altgeçidi su bastı. Vatandaşlar Devlet Demiryolları yetkililerinden yardım istedi.

Kimsenin yardım etmediği vatandaşlara Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri yardıma koştu. Olay yerine giden ekipler mahsur kalan vatandaşları kurtardı.

Kuşadası’nda da Karayolları Müdürlüğü’nün sorumluluğunda olan bölgelerde su birikintileri meydana geldi, araçlar mahsur kaldı.

21 Kas 2022 - 20:47 Aydin- Gündem