AKP’li Mustafa Gökçe’nin o görüntüleri gündem oldu

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Büyütmek için resme tıklayın

AKP Kuşadası İlçe Başkanı Mustafa Gökçe’nin Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’e yönelik hakaret ve iftira içerikli açıklamaları tepki toplamaya devam ediyor. Gökçe’nin AKP’nin adayı Fuat Akdoğan ile birlikte Özer Kayalı’yı ziyaret ederek plaket vermesini hatırlatan vatandaşlar, “Kendilerinin derdini çok iyi biliyoruz. 31 Mart’taki acıları devam ediyor demek ki” ifadelerini kullandı.

AKP Kuşadası İlçe Başkanı Mustafa Gökçe’nin Kuşadası Belediyesi, Başkan Ömer Günel ve belediye çalışanlarına yönelik iftira içerikli açıklamaları tepki toplamaya devam ediyor. Hiçbir dayanağı olmadan, sokak ağzıyla çeşitli açıklamalar yaparak algı yaratmaya çalışan Gökçe’nin tavırlarına tepki gösteren vatandaşlar, 31 Mart seçimleri öncesi yaşananları hatırlattı.

Gökçe’nin partisinin adayı Fuat Akdoğan ile CHP’li Özer Kayalı’yı ziyaret ederek başarı plaketi vermesini hatırlatan vatandaşlar, “Kuşadası’nda işler istedikleri gibi gitmediği için bu açıklamalarla algı yaratmaya çalışıyorlar. Ama biz neyin ne olduğunu çok iyi görüyoruz” dedi.

14 Kas 2022 - 18:50 Aydin- Siyaset