AK Partili Subaşı: Protokol sevdam yok

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Büyütmek için resme tıklayın

Efeler 09- Muş Spor arasında oynanan maçı tribünden takip eden AK Partili Subaşı, hakkında bir internet sitesinde yayınlanan gerçek dışı iddialara sosyal medya hesabından yanıt verdi.

AK Partili Subaşı açıklamasında, “Efeler 09 - Muş Spor arasında Adnan Menderes stadyumda gerçekleşen karşılaşmaya katılım sağladık. Maçın, dostluğu, birlik ve beraberliği temsil ettiğini tüm katılımların eşliğinde şahit olduk. Doğduğumuz şehir Muş sporumuzun ve Efeler diyarı Aydın'ımızın başarılı takımı Efeler Spor'a maçta gösterdikleri üstün başarılar için teşekkür eder, Kazanan takımımız Efeler Spor’u tebrik ederim. Önemli bir not eklemeden de geçemeyeceğim, birlik ve beraberlik içerisinde geçen maç sürecinde bir medya tarafından şahsım üzerinden yapılan paylaşımları kınıyor, tribünde yer aramadığımı ve protokol sevdamın da olmadığını belirtmek isterim. Değerli kardeşlerim bu tür insanların selamlaşmayı, el sıkmayı gönüllerle bir arada olmayı, yer aramak olarak algılasa da, tamamen sosyal medya algısı ve provakatif davranışlar sergileyerek şahsımı yıpratmaya çalışmaları karşılıksız kalacaktır.” İfadelerini kullandı.

24 Eki 2022 - 10:20 Aydin- Siyaset