Aydın’ın Topuklu Efesi Özlem Çerçioğlu Milli Mücadele Karargâhı’nı ziyaret etti

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Büyütmek için resme tıklayın

CHP’li Belediye Başkanları Çalıştayı nedeniyle Sivas’ta bulunan Başkan Çerçioğlu Mustafa Kemal Atatürk ve Heyet-i Temsiliye tarafından 2 Eylül-18 Aralık 1919 tarihleri arasında “Milli Mücadele Karargâhı” olarak kullanılan Sivas Atatürk ve Kongre Müzesi’ni ziyaret etti.

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’un başkanlığında 13. kez yapılacak olan CHP Belediye Başkanları Çalıştayı bugün Sivas'ta başladı. Programa katılan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu Sivas’ta vatandaşların büyük ilgisiyle karşılaştı.

Başkan Çerçioğlu, Mustafa Kemal Atatürk ve Heyet-i Temsiliye tarafından 2 Eylül-18 Aralık 1919 tarihleri arasında “Milli Mücadele Karargâhı” olarak kullanılan Sivas Atatürk ve Kongre Müzesi’ni ziyaret etti. Sosyal medya hesabından bir fotoğraf yayınlayan Başkan Çerçioğlu, “Kurtuluş mücadelemizin yolunu aydınlatacak kararların alındığı Sivas Atatürk ve Kongre Müzesi’nden tüm ülkemize selam olsun” ifadelerini paylaştı.

21 Eki 2022 - 20:34 Aydin- Gündem