Başkan Ömer Günel: Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanındayım

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Büyütmek için resme tıklayın

Bugün İzmir'de "Şunu da artık bilmek zorundayım, siz gerçekten benimle birlikte misiniz?" diyen CHP lideri Kılıçdaroğlu'na Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’den yanıt geldi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir'de gerçekleşen CHP TBMM Grubu tarafından düzenlenen 27. Dönem 5. Çalışma ve Değerlendirme Toplantısı'nda partililere seslendi. Kılıçdaroğlu, buradaki konuşmasında "Şunu da artık bilmek zorundayım, siz gerçekten benimle birlikte misiniz? Bazılarınızın sesi çıkmıyor, bazılarınızın da isteyerek veya istemeyerek zarar verdiğini de görüyorum" ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu'nun sorusuna yanıt veren Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, “Eşit, özgür ve adil bir geleceğe hep birlikte yürüyeceğimiz inancıyla Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun #yanındayım” ifadelerini paylaştı.

23 Eyl 2022 - 16:12 Aydin- Siyaset