Aydın’da bir kadının parmağı koptu

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Büyütmek için resme tıklayın

Aydın’ın Karacasu ilçesinde köpeklerin saldırısına uğraya 69 yaşındaki kadının el parmağı koptu. Yaşlı kadının parmağı eklem yerine kadar kesildi.

Olay, Aydın’ın Karacasu ilçesine bağlı Yaylalı Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 69 yaşındaki E.G isimli kadına köpek saldırdı. Yaşlı kadının sol el orta parmağı tırnağına kadar koptu. Yakınları tarafından Karacasu Hastanesi, ardından da Nazilli Devlet Hastanesi’ne götürülen kadın önce Denizli Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Denizli’den de Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edilen kadına burada yapılan değerlendirmede enfeksiyon riski nedeniyle parmağın eklem yerine kadar kesilmesi kararlaştırıldı.

Yapılan operasyon ile yaşlı kadının parmağı eklem yerine kadar kesildi. Yaşlı kadının yakınları Karacasu Belediyesi’nden başıboş köpekleri toplamasını istedi.

30 Ağu 2022 - 18:04 Aydin- Asayiş