AKP’li Milletvekili Rıza Posacı’ya Kuşadası’nda 13 kişiyle karşılama

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Haber albümü için resme tıklayın

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Aydın’daki çöküşü devam ediyor. Oy oranında yaşanan düşüş, parti teşkilatında da gözle görülür şekilde hissedilmeye başlandı. Bir dizi program için Kuşadası’na giden Aydın Milletvekili Rıza Posacı’yı 13 kişi karşıladı.

AK Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı’yı Kuşadası ziyaretinde 13 kişi karşıladı. İlçe Başkanlığı’ndan yapılan paylaşımda, “Aydın Milletvekilimiz Sayın Rıza Posacı bugün gerçekleştirdiği Kuşadası programı çerçevesinde İlçe Başkanımız Mustafa Gökçe ve yönetimimizle parti binamızda önceki dönemlerde teşkilatımızda görev yapmış partili arkadaşlarımızla biraraya gelerek sohbet etti” ifadeleri kullanıldı. Yapılan paylaşımda, ‘İlçe Başkanı Mustafa Gökçe, parti yönetimi ve önceki dönemlerde teşkilatta görev yapan partililerin’ ziyarette bulunduğu açıklandı.

AK Parti Kuşadası İlçe Başkanlığı’ndan yapılan paylaşım sonrası ziyarette yer alan az sayıda partili dikkat çekti.

30 Ağu 2022 - 14:56 - Siyaset