Çerçioğlu ile gündeme gelmeye çalıştı ama.. AKP’li Mustafa Arı’ya vatandaşlardan tokat gibi sözler

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Haber albümü için resme tıklayın

Aydın Büyükşehir Belediye Meclisi’nin AKP Grup Sözcüsü Mustafa Arı gündeme gelebilmek için AKP’lilerin klasik yöntemi olan Özlem Çerçioğlu’na sataşma yolunu seçti. Ancak vatandaşlardan Mustafa Arı’ya tokat gibi sözlerle tepki geldi.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu hakkında çeşitli ifadeler kullanan AKP’li Mustafa Arı’ya vatandaşlar sert tepki gösterdi. Arı’nın gönderisinin altına yorum yapan bir vatandaş, “Mustafa bizlerin bahçelerini devlet el koydu. Meyveli ağaçları kökünden söküldü. Bizim sesimizi duymadınız. Keşke sizin de piar çalışmanızı görseydik. Bizlerde sahipsiz kaldık” yazdı.

Vatandaşın mağduriyetine kulak tıkayan Arı, esnek ifadelerle yapılan kamulaştırmanın doğru olduğunu iddia etti. Mustafa Arı’nın yanıtlarına tepki gösteren vatandaş ise “Size zarar veren durum olmadığı için böyle geçiştiriyorsunuz önce çuvaldızı kendinizi değirin neyin ne olduğunu anlarsın gerçi anlıyorsun da işinize böyle geliyor” ifadeleriyle tepki gösterdi.

29 Ağu 2022 - 12:26 Aydin- Siyaset