23 gündür aranan Aydınlı adamın cansız bedeni bulundu! Gözaltına alınan kişi itiraf etti

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Büyütmek için resme tıklayın

Aydın’ın Kuyucak ilçesinde 23 gündür kayıp olarak aranan Edip Coşkun’un cansız bedeni bulundu. Coşkun’un cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.

Aydın'ın Kuyucak ilçesinde evinden motosikleti ile ayrılan ve bir daha geri dönmeyen evli ve 2 çocuk babası Edip Coşkun, 3 haftadır her yerde aranıyordu. 23 gündür haber alınamayan ve adeta sırra kadem basan yaşlı adam için arama çalışmaları devam ederken, Kuyucak ilçesine bağlı Başaran ile Karapınar mahalleleri arasında bulunan bir kurutma kanalında Coşkun’un motosikleti ve ayakkabısı bulundu.

Ekiplerin yaptığı çalışmada Edip Coşkun’un cansız bedeni bulundu. Coşkun’un cinayete kurban gittiği öğrenildi. Edip Coşkun’un M.T isimli şahıs tarafından öldürüldüğü, gözaltına alınan M.T’nin de cinayeti itiraf ettiği öne sürüldü.

19 Ağu 2022 - 10:03 Aydin- Asayiş