Fuat Öndeş esnaf buluşmalarına devam ediyor

Germencik Belediyesi ve Germencik Esnaf ve Sanatkârlar Odası koordinasyonuyla düzenlenen esnaf buluşmaları kahvaltı programı bu hafta da Germencik Sanayi Sitesi esnafıyla gerçekleşti.

+4
Haber albümü için resme tıklayın

Geçtiğimiz hafta Germencik çarşı esnafıyla bir araya gelen Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş bu hafta sanayi sitesi esnafıyla buluştu. Kahvaltı programında esnafların gerek sanayi özelinde gerekse ilçe genelinde görüş, öneri ve taleplerini dinleyen Belediye Başkanı Öndeş soruları cevapladı, yapılan ve yapılacak çalışmalardan bahsetti. Belediye Başkanı Öndeş iş birliği ve koordineli çalışmalarından dolayı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Bilgin Balat ve yönetimine teşekkür etti.

FUAT ÖNDEŞ: GERMENCİK HEPİMİZİN VE YAŞADIĞIMIZ YERİ GÜZELLEŞTİRMEK İÇİN DAYANIŞMAMIZ ŞART

Germencik Belediyesi ve Germencik Esnaf ve Sanatkârlar Odası iş birliğiyle düzenlenen Esnaf Buluşması Kahvaltı Programında konuşan Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş şunları kaydetti:

Geçtiğimiz hafta çarşı esnafımızla buluştuk bu hafta da siz kıymetli sanayi esnaflarımızla bir araya geldik. Germencik Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanımız Sayın Bilgin Balat ile birlikte düzenlediğimiz bu buluşmada dileğim sohbet etmek, sizlerin görüş, öneri ve taleplerini dinlemek sorularınızı cevaplamak, sorunlarınıza çözüm bulmaktır. Ancak çözüm bulurken önemli olan bunları yüzeysel değil kalıcı bir şekilde, iz bırakarak eser bırakarak aşmak yani sürdürülebilir çözümler yaratarak sorunları sonuçlandırmaktır. Buradan yola çıkarak bizler Germencik Belediyesi olarak sizlere hizmet etmeye, sizlerin huzur ve mutluluğu için elimizden ne geliyorsa yapmaya devam edeceğiz. Sizlerle bir araya geldiğimiz böylesi güzel bir organizasyonunda emeği geçen başta Germencik Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanımız Sayın Bilgin Balat olmak üzere herkese teşekkür ediyor, esnaflarımıza hayırlı ve bol kazançlar diliyorum.

12 Ağu 2022 - 21:53 - Siyaset