Başkan Ömer Günel’den Tan Taşçı açıklaması

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Büyütmek için resme tıklayın

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, kamuoyunu meşgul eden Tan Taşçı olayıyla ilgili açıklama yaptı.

Başkan Ömer Günel açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Geçtiğimiz günlerde değerli sanatçımız Tan Taşçı’nın Kuşadası’nda gerçekleşen konserinde yaşanan üzücü olaylar ne yazık ki kamuoyuna yanlış yansıtılmış ve yansıtılmaya devam etmektedir. Yaşanan olayın sebebi olarak “sanatçı konsere 45 dakika geç kaldı“ gibi gösteren bir açıklamamız da yoktur. Değerli sanatçımız Tan Taşçı yaşanan olaylardan sonra Kuşadası’nda eşim Duygu hanıma bir özür değil nezaket ziyaretinde bulunarak bizleri çok mutlu kılmıştır.
Kuşadası son 3 yılda 300’dan fazla sanatçıyı ağırlayan kültür ve sanatın merkezi olan bir turizm kentidir. Bende bu kentin belediye başkanı olarak sanat ve sanatçıya her zaman değer veren, geride bıraktığımız zor günlerde de en fazla desteği gösteren bir belediye başkanıyım. Davetli olarak katıldığımız bir konserde yaşanan üzücü olaylarla ne sanatçımız Tan Taşçı’nın ne de eşimin bir sorumluluğu yoktur.

02 Ağu 2022 - 20:03 Aydin/ Kuşadasi- Gündem