CHP’li Fazlılar’dan açıklama: Eşimle birlikte suç duyurusunda bulunduk

Kuşadası Belediyesi’nin CHP’li Meclis Üyesi Emre Fazlılar, son günlerde hakkında çıkan haberler ile ilgili açıklama yaptı. Fazlılar, “Eşim Berrak Hanım liyakat sahibidir. Her gün işine giden çalışkan bir iş insanıdır. Meclis üyesi olduğum gibi mal bildiriminde bulundum. Ahlaka aykırı hiç bir kazancım yoktur” dedi.

Haber albümü için resme tıklayın

CHP’li Emre Fazlılar açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Sahte hesaplardan yola çıkarak beni, eşimi ve ailemi hedef gösteren, amaçlarının beni ve Cumhuriyet Halk Partisini itibarsızlaştırma olduğu açıkça belli sosyal medya paylaşımlarından dolayı sizlere bu açıklamayı yapmaktayım.
2015 yılında evlendiğim Eşim Berrak Hanım "İletişim Fakültesi Halkla ilişkiler ve Reklamcılık" Lisans mezunu olup 2010 yılından beri çeşitli zaman aralıklarında uzmanlık alanına giren konularda Kuşadası Belediyesi ve bağlı şirketlerde çalışmıştır.
25/06/2021 gününden beri 5000 TL (Haziran 2022) maaş ile Arya Turistik Tesisleri A.Ş – Aydın İmar Sanayi ve Tic. A.Ş OUTDOOR şirketinde açık hava reklam alanları planlama ve pazarlama alanında çalışmaktadır.
Eşim Berrak Hanım liyakat sahibidir. Her gün işine giden çalışkan bir iş insanıdır.
Diplomasını ve bordrosunu da görsellere bırakıyorum.
Meclis üyesi olduğum gibi mal bildiriminde bulundum. Ahlaka aykırı hiç bir kazancım yoktur.
İddia edildiği gibi villa sahibi de değilim. 2022 yılında 2021 model Fiat Fiorino marka araç satın aldım.
Bana ve eşime karşı yapılan haksız ithamlardan dolayı eşim ile birlikte Kuşadası Cumhuriyet Başsavcılığı’na 20/07/2022 tarihinde suç duyurunda bulunduğumuzu Kuşadası Kamuoyuna saygıyla sunarım.

20 Tem 2022 - 17:07 - Siyaset