Nazilli’de yangınlara karşı havadan ve karadan denetim

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

+2
Haber albümü için resme tıklayın

Ülke genelinde artan orman yangınları nedeniyle teyakkuza geçen Nazilli Belediyesi ekipleri, ilçe genelindeki ormanlık alanlarda gün boyu denetimlere başladı.

Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen geniş çerçeveli denetimlere Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ekipleri ise drone ile havadan görüntü desteği verdi. Geçtiğimiz günlerde art arda yaşanan orman yangınlarından endişe duyduklarını dile getiren Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Zabıta Müdürlüğümüze bağlı motorize ekiplerimiz ile araçlarımız Nazillimiz genelinde devriyelerini sürdürüyor. Güvenlik güçlerimiz ve hemşehrilerimizle iş birliği içerisinde yeşil alanlarımızı korumak için çalışıyoruz. Havadan ve karadan denetimlerimiz yoğun bir şekilde devam edecek. Ağaçlarımızı korumak için canla başla çalışan tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

20 Tem 2022 - 11:57 Aydin- Gündem