AK Partili Başkan ilçesine gelen Mustafa Savaş’ı karşılamadı

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

+3
Haber albümü için resme tıklayın

Adalet ve Kalkınma Partisi Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, bir dizi ziyaret gerçekleştirmek için Koçarlı’ya gitti. Koçarlı Belediyesi’nin AK Partili Belediye Başkanı Nedim Kaplan ise Mustafa Savaş’la adeta köşe kapmaca oynadı.

AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, bir dizi ziyaret için hafta sonunu Koçarlı’ya ayırdı. Sünnet, düğün gibi cemiyetlere katılan Mustafa Savaş’a AK Parti Koçarlı İlçe Başkanı İlyas Arslan eşlik etti. Koçarlı Belediyesi’nin AK Partili Belediye Başkanı Nedim Kaplan ise Mustafa Savaş’ı karşılamadı. Aynı isimleri farklı zamanlarda ziyaret ederek adeta köşe kapmaca oynayan Mustafa Savaş ve Nedim Kaplan’ın aralarının bozuk olduğu öne sürüldü.

Nedim Kaplan’a yakın kaynaklar ise “Çayı şekersiz içersek ne olacak” açıklamasıyla Aydınlıların tepkisini çeken Mustafa Savaş ile Nedim Kaplan’ın yan yana gelmek istemediğini ifade etti.

18 Tem 2022 - 11:47 Aydin- Siyaset