Aydın’da müteahhit kardeşler iş yerlerinde darp edildi

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Büyütmek için resme tıklayın

Aydın’ın Söke ilçesinde yaşlı ve engelli bir kadının mallarına çöktükleri iddiasıyla gündeme gelen Hüseyin Kaya ve kardeşi Uğur Kaya’nın iş yerlerinde feci şekilde darp edildikleri öğrenildi.

Olay, Aydın’ın Söke ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, yaşlı ve engelli bir kadının gayrimenkullerini usulsüz şekilde ele geçirdikleri iddia edilen Hüseyin Kaya ve Uğur Kaya isimli 2 kardeş, iş yerlerine gelen şahıslar tarafından darp edildi. Kaya kardeşlerin dakikalarca dövüldüğü, abi Hüseyin Kaya’nın ise kardeşini bırakarak kendisini odaya kilitlediği iddia edildi.

Kaya kardeşlerin daha önce de benzer şekilde iş yerlerinde dayak yedikleri öğrenildi. Hüseyin Kaya ve Uğur Kaya’nın darp olayıyla ilgili herhangi bir şikayette bulunmadıkları söyleniyor.

16 Tem 2022 - 10:21 Aydin/ Söke- Asayiş