Yaz Spor Okulları, kapılarını gençler için açtı

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, vatandaşları spora yönlendirmek için çalışmalarını sürdürürken, gençleri de spora davet etti.

Aydın’da Gençlik ve Spor Bakanlığı öncülüğünde düzenlenen Yaz Spor Okulları, düzenlenen açılış törenleri ile başladı. Aydın’ın 17 ilçesinde hizmet veren Spor Okulları ise spor yapmak isteyen 5-18 yaş arası tüm genç ve çocuklara kapısını açtı. Yaz tatilinde çocukların sporun çeşitli dalları ile uğraşmaları ve kültürel, sanatsal aktivitelerde bulunmaları amacıyla 40 branşta eğitimlerin verileceği okulda, yaz mevsimi boyunca çeşitli aktiviteler düzenlenecek. Konu ile ilgili Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “İlçe Müdürlüklerimizde Spor Okulları açılış törenleri gerçekleştirildi. GSB Spor Okulları Aydın’ın tüm ilçelerinde 5-18 yaş arası çocuklarımızı ve gençlerimizi bekliyor. Spor yapmak isteyen genç sporcularımız için doğru adres Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüklerimiz” ifadelerine yer verildi.

01 Tem 2022 - 12:26 Aydin- Spor