ADD Şube Yönetiminden o iddialara yalanlama: Kişisel çekişmelere ADD aracı kılınmamalıdır

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Haber  Aydın
Haber Aydın Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Bazı sosyal medya hesaplarında ve internet sitelerinde ADD Davutlar Şubesi ve Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel ile ilgili yapılan haberlere yalanlama bizzat Atatürkçü Düşünce Derneği Davutlar Şubesi’nden geldi. Yapılan açıklamada, “Derneğimizin kişisel sebeplere konu edilmemesini dileriz” ifadelerine yer verildi.

ADD Davutlar Şube Yönetiminden yapılan açıklama, “Atatürkçü düşünceyi yıpratmak ve kötüye kullanmak amaçlı her türlü çalışma, söz ve eyleme karşı çalışmayı yapmak ADD’nin amaçlarındandır. Kuşadası Belediye başkanı Ömer Günel’le Ergün Poyraz’ın kişisel çekişmelere ADD Davutlar şubesi aracı kılınmamalıdır. Zira; Belediye Başkanının Ömer Günel’in Atatürk düşmanlığı yaptığını kabul etmeyiz. Belediye Başkanının ADD binasına çöktüğü ağır bir suçlamadır. Belediye ile şube arasında kira ilişkisi vardır. Ülkemizde kira konusu büyük sorunlar olmakta, enflasyon baskısı her kesimi etkilemiş, derneğimiz de kira artış sebebi ile etkilenmiştir. Kira ve ecrimisil artışı sebebiyle ADD Davutlar hak arayışı ile dava açılmış hakkını kullanmıştır. Başkan Ömer Günel’in şubemize şahsi baskısı, düşmanlığı olmamıştır. Genel olarak ADD şubelerinde kira her dönem sorun olsa da kira sorunlarını çözebilmiştir. Bu sebeple derneğimizin kişisel sebeplere konu edilmemesini dileriz” ifadeleri kullanıldı.

30 Haz 2022 - 20:41 Aydin- Siyaset

Muhabir  Haber Aydın