Başkan Ömer Günel’den Ergün Poyraz’ın iddialarına yalanlama

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Büyütmek için resme tıklayın

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, sosyal medya üzerinden Kuşadası Belediyesi ve şahsıyla ilgili çeşitli iddialarda bulunan Yazar Ergün Poyraz’ı yalanladı. Başkan Ömer Günel, “Kişisel çıkarlarının karşılanmaması sonucunda bu tarz karalamalara başlamış, kendisiyle başlattığımız hukuki sürecimiz devam etmektedir” dedi.

Başkan Ömer Günel açıklamasında, “Şahsım ile ilgili uzun süredir iftira kampanyaları düzenleyen Ergün Poyraz’ın, Davutlar Atatürkçü Düşünce Derneği’ni yerlerinden çıkarmaya zorlama ve derneğimiz ile mahkemelik olduğuma dair ifadeleri hiçbir şekilde gerçekleri yansıtmamaktadır. Kişisel çıkarlarının karşılanmaması sonucunda bu tarz karalamalara başlamış, kendisiyle başlattığımız hukuki sürecimiz devam etmektedir” ifadelerini kullandı.

30 Haz 2022 - 11:21 Aydin- Siyaset