Başkan Behçet Alp’e Kirazlı ve Çınar Mahallesi’nde büyük ilgi

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Haber albümü için resme tıklayın

Demokrasi ve Atılım Partisi Kuşadası’ndaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Partinin saha çalışmaları kapsamında Kirazlı ve Çınar Mahallesine yapılan ziyarette vatandaşlar DEVA Partisi Kuşadası İlçe Başkanı Behçet Alp’e yoğun ilgi gösterdi.

DEVA Partisi Kuşadası’ndaki çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ı ağırlayan Kuşadası’nda partiye olan ilgi her geçen gün artarak büyüyor. Bir yandan üye kayıt çalışmalarına devam eden Kuşadası İlçe Teşkilatı, bir yandan da alan çalışmaları yapıyor. Kuşadası İlçe Başkanı Behçet Alp’in de bizzat katıldığı ziyaretlerde vatandaşlara DEVA Partisi’nin politikaları anlatılıyor.

Kirazlı ve Çınar’da büyük ilgi

Son olarak Kirazlı ve Çınar Mahallesi’ne Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte ziyarette bulunan DEVA Partisi Kuşadası İlçe Başkanı Behçet Alp’e vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Başkan Behçet Alp ile uzun süre sohbet eden vatandaşlar, ülke gündemiyle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Kuşadası genelinde ziyaretlerinin devam edeceğinin altını çizen Başkan Behçet Alp, “İlçemizde çalışmalarımıza büyük bir azim ve kararlılık ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’ı ağırlamış ve vatandaşlarımızın DEVA Partisi’ne olan ilgisini, umudu DEVA Partisi’nde gördüklerine hep birlikte şahit olmuştuk. Bugün de Kirazlı ve Çınar Mahallelerimizi ziyaret ederek hemşehrilemiz ile bir araya geldik. Kendilerine ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Damla damla büyüyoruz. Türkiye’ye ve Kuşadası’na DEVA olmak için geliyoruz. Umutsuzluğa yer yok. İnanıyoruz, çalışıyoruz, başaracağız” ifadelerini kullandı.

27 Haz 2022 - 13:18 Aydin- Siyaset