Aydın’daki vahşetin detayları belli oluyor.. Oğlunu öldüren babanın bıraktığı not ortaya çıktı

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Büyütmek için resme tıklayın

Aydın’ın Karacasu ilçesinde oğlu Orhan Çaka’yı öldürdükten sonra intihar eden Ümit Çaka’nın geride bıraktığı not ortaya çıktı.

Çaka bıraktığı notta, “2016 yıldaki gibi bırakıp gitti. Benim namusumu, şerefimi yüzümü yere baktırttı. Beni yalanlarıyla kandırdı intihara sürükledi. Benim başıma bir iş gelirse sorumlusu Birsel’dir. Bir de köydeki Ekrem amcadır. Benim yüzüme karşı ‘Senin hanım başkasıyla imam nikahlı’ dedi. Bir şey diyemedim, nedeni de oğlum var diye başımı derde sokmadım. Keşke soksaydım bu günleri görmeseydim. O şahısın ismi, evdeki yazdığım intihar mektubunda var. Köyden gidelim dedim, gitmedi. Yıllarca yalvardım gidelim diye bildiği bir şey varmış demek ki. Bizi böyle rezil kepaze ediyor. Ben şamar oğlanı değilim. Oğlum Orhan Çaka’yı da benim gibi rezil olmasın diye yanımda götürüyorum. Günahı benim boynuma. 1 buçuk senedir yalnızım. Konuşacak eş dost, arkadaş yok. Ben intihar etmeyeyim de kim etsin. Sayın Cumhuriyet başsavcım beni ölüme sürükleyen eşim olan kadın ve beni bu hale koyan insanlardır. Dayanacak gücüm yok. Yalnızlığı hanımsızlığı kaldıramıyorum. anlatsam bir insan 30 senelik hayat arkadaşına nasıl yalan söyler. Sayın savcım evdeki intihar mektubunda yazılı kullandığı telefon numaraları var. Savcım ben kimsenin yüzüne bakamam. Arkadaşlar benden yana hakķım helâl olsun siz de helal edin. Bu saatten sonra ayrılmanın anlamı yok yaşamanın anlamı yok” ifadelerini yazdı.

21 Haz 2022 - 18:01 Aydin- Asayiş