CHP Genel Başkanı’nın ‘Kuşadası programı iptal’ yalanı da tutmadı! Başkan Gürbilek’ten sert tepki

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Büyütmek için resme tıklayın

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Kuşadası programının iptal edildiği yönündeki haberleri CHP İlçe Örgütü Başkanı Mehmet Gürbilek tarafından yalanlandı.

Mehmet Gürbilek yaptığı açıklamada , “ Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun 23 Haziran’da gerçekleştireceği Kuşadası programı bazı haber siteleri ve sosyal medya hesaplarının yalan haberleri ile provoke edilmek istenmiştir. Genel Başkanımızın Kuşadası’ndan önce yapacağı Aydın ziyaretine gitmek isteyecek partililerimize yönelik ulaşım bilgisi içerikli gönderdiğimiz sms mesajını kasıtlı olarak farklı bir şekilde yansıtmak isteyen yalancı çobanların bir kez daha mumu yatısıya kadar bile yanmamıştır. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu 23 Haziran Perşembe günü saat 13:30 da Kuşadası Belediyesi yeni hizmet kompleksi açılış töreni için ilçemizi ziyaret edecektir. Vatandaşlarımızın bu tarz yalan ve provokatif haberlere itibar etmemelerini önemle rica ediyorum.

20 Haz 2022 - 10:04 Aydin- Siyaset