Başkan Çerçioğlu Van’da CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu karşıladı

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Büyütmek için resme tıklayın

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'li Belediye Başkanları Çalıştay'ına katılmak üzere Van’a geldi. Kılıçdaroğlu'nu havalimanında Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Vanlı yurttaşlar ve CHP heyeti karşıladı.

Türkiye'deki tüm CHP'li belediye başkanları, üç gün sürecek çalıştay için Van'da buluştu. Kemal Kılıçdaroğlu da çalıştaya katılmak için bugün Van'a geldi. Kılıçdaroğlu'nu, Van Ferit Melen Havalimanı'nda, CHP'nin yerel yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, CHP'li belediye başkanları ve çok sayıda yurttaş karşıladı.

Kılıçdaroğlu'na, havalimanından çıkışı sırasında Van'ın yöresel yemekleri ikram edildi. CHP Van İl Başkanlığı da Kılıçdaroğlu'na bir buket çiçek takdim etti.

27 May 2022 - 18:35 Aydin- Gündem